Meie lugu. Tulime siia juba peaaegu viis aastat tagasi. See koht kõnetas, aga teadsime juba siis, et see on meie jaoks vahepeatus. Olime rõõmsad ja tänulikud. Oleme praegugi. Täna oleme otsimas uut toredat pererahvast Meie Kodule.

Randivälja tee 14, Tammiste, Pärnumaa. Mitte lihtsalt maja vaid Meie Kodu. Nüüd on käes aeg edasi minna ja kes veel saaks otsida Meie Kodule uut ja hoolivat pererahvast, kui mitte mina ise? Kes oskaks veel rääkida kõigest, mis on Meie Kodu juures oluline? Ikka mina ise, kes ma olen siin olnud ja elanud. Nii oma rõõmude, kui ka muredega.

Alustan siis. Siin on 65 mändi. Täpselt. Lugesin eile veel üle. Kui tulime, siis oli 66. Torm viis ühel päeval ühe männi. 65 on palju parem number, kui 66. 65 tohutult suurt ja tugevat toetajat. Meie aias. Neist on meile olnud selle viie aasta jooksul palju abi.


Kodu ümbruse tugi. Siin on imelised metsarajad, kus oleme meie valvur Baldwiniga jalutada saanud ja jalutuskäikudel Taaviga pidanud pikki vestlusi ning arutelusid. Kõigest, millest võibolla varasemalt ei osanud ega julgenud rääkida. Nii naeru, kui vahel ka pisaratega.

Siin on Meie Kodu, kus on 305 m2 ruumi ühele hoolivale ja toredale perele. Suur ja avatud köök koos mööbli ja Miele köögitehnikaga. Söögituba vaatega aeda. Läbi kahe korruse avatud elutuba koos suure kaminaga. Aurusaun ja kümblustünn tagaterrassil. Kaks WC-d. Mullivann. Rohkelt looduskivi. Esiterrass, mis on varjutatud markiisiga ja kus on eriti mõnus suvehommikul kohvi juua. Kontor-külalistetuba esimesel korrusel. Teisel korrusel kolm magamistuba ja raamatukogu nurk. Suur garderoob. Majas on mitu sisseehitatud garderoobi. Kõigil akendel on aknakatted ja igas ruumis on ilusad valgustid. Pesuköögis on kõik vajalik pesu pesemiseks, kuivatamiseks, hoiustamiseks. Majas on kesktolmuimeja. Maja kütab õhk-vesi pump ja põrandad on alati soojad.


Meie kindlus. Maja ümber on kõrge aed ning sul on võimalik hoida aias mistahes koera, sest ta ei pääse kusagilt plehku. Meile on see väga oluline, sest praegu valvab meid Tiibeti mastiffipoiss Baldwin ja see aed peab ka teda. Baldwin tuleb iseenesest mõista meiega kaasa.:)

Muud mugavused. Majas on suur garaaž kahele autole, kus on riiulid ja töölaud.
Majas on soojustagastusega sundventilatsioon ning küttekulud on väga mõistlikud.
Maja kõrval asub 72 m2 külm paadikuur-garaaž.
Aias on lõkkeplats. Kaks elektrooniliselt avatavat autoväravat.
Bussipeatus on 5 minuti jalutuskäigu kaugusel ja autoga jõuab Papiniidu risti 5 minutiga, vahel ka 3 minutiga, kui foorituledega veab. Linna viib ka kergliiklustee, mida mööda on eriti mõnus suvel ratastega kohvikusse sõita. Rahulikult vändates 30 minutit.
Ah jaa. Meil on ka Aadu, kes sai aastal 2015 Aasta Tegija tiitli. Tihe töötegija, kes pügab surinal meie muru parajaks.
Maja on väga heas korras ja täiesti sobilik sissekolimiseks. Jagan siin ka valiku Andres Adamsoni tehtud fotodest.

Tänutunne. Perele, kes rajas selle kodu, kuhu saime viis aastat tagasi tulla. Perele, kes muuhulgas istutas siia aeda kaks uhket tamme – oma poegadele. Need tammed on kasvanud kõrgusesse. Oleme neid hoidnud. Hoole ja lugupidamisega.


Last but not least… maja vabaneb hiljemalt 31.august 2018. Võimalik, et ka pisut varem. Hind, mis annab sulle võimaluse saada endale Meie Kodu, on 450 000 euri.
Kui tunned, et see kõik tekitas sinus huvi, siis palun kirjuta või helista mulle. Kui ma veel Sind ei tunne, siis saame tuttavaks. Kohtume ja räägime.

Ja veel. Mul on üks pisike unistus ka. Oleksin eriti õnnelik, kui uutest omanikest saaks meie sõbrad, sest see Kodu on meile hinge pugenud ning oleks kena vahel külla tulla. Suvisesse keskpäevasesse sumisevasse päikesesse või ka talvisesse kargesse krudisevasse lumme.

Oled väga oodatud!:) Just Sina!
Urme ja Taavi ja Karmel-Gretlin ja Baldwin

 

 

 

 

 

Jaga seda artiklit teistega