Oleme Taavi ja Urme. Mees ja naine, kes on üheskoos eluteel kõndinud juba 30 pikka aastat. Sellel teel on olnud nii mõnedki pimedad kurvid ja ohtlikud käänud. On olnud sügavaid kiviseid kuristikke ja rõõmsaid päikeselisi mäetippe. Oleme kõvasti naernud ja ka valusalt kukkunud ning vahel isegi teineteist mõnest nõlvast alla lükanud. Ehk siis kõigi nende aastate jooksul teineteisele üksjagu valu põhjustanud ja haiget saanud.

Ometigi oleme täna koos. Koos nii ehedalt nagu ei kunagi varem. Kõigi meie rõõmude ja mineviku valudest saadud kogemustega. Koos eelkõige just tänu Imagole, mis meie ellu pea 10 aastat tagasi jõudis. On tore elus õppida, kogemusi saada, oma haavu tervendada ning minna ja luua juba targemana uus oluliselt tervem suhe. Veelgi toredam on terveneda koos selle inimesega, kellega oled olnud kõige valusamates kohtades. Kellele oled ise haiget teinud ja kes on sulle enim kurbust valmistanud. Minna koos läbi kõige pimedamate tubade ja haigetsaamiste. Teineteist toetades, hoolides, kuulates, mõistes ja hoides. Luues elu, mis on päriselt.

Oleme juba mitu aastat unistanud, et ühel päeval saame koos läbi oma kogetud tervenemiste pakkuda lootust ja õpetust neile, kes tunnevad, et lootus on üsna otsakorral. Või neile, kes igatsevad lihtsalt koos luua teineteisega suurem ühendus ja mõista vahel mõistetamatut.

See pakett sobib teile, kui soovite teha tööd privaatses keskonnas oma suhte ning teineteise mõistmiseks ning seeläbi ühenduse loomiseks.

Tuleb kasuks, kui teil on olemas Imago dialoogi algkogemus ehk olete osalenud paarisuhte töötoas “Teekond soovitud armastuseni” või  Imago paariteraapiates.

Pakume teile kahte järjestikust päeva meie kodus ja stuudios, mis asub Pärnus, Esplanaadi 30.

Need on kaks päeva just sinu ja sinu kaaslase jaoks. Liigume vastavalt teile sobilikus tempos ning arvestades just teie vajadusi. Teeme dialooge, jagame oma lugusid, loome läbi nende taipamisi ning mõistmist. Kõikides dialoogides on lisaks minule toeks ka Taavi, kes igapäevaselt on ettevõtja ja tippjuht, aga on läbinud Imago suhteteraapia baaskursuse ning minuga koos Imagot praktiseerinud pea kümme aasta.

Pakett sisaldab personaalset tööd kahel järjestikusel päeval orienteeruvalt 6-7 tundi mõlemal päeval. Lisaks sisaldab hind ööbimist meie armsa kodu õuemaja külaliskorteris ja hommikusööki koos meiega meie köögis, mille valmistab Taavi. Luban, et see on maailma parim. Kui soovite, siis võite tulla kohale reede õhtul, et olla kaheks järgnevaks päevaks mõnusalt puhanud. Otse ukse eest algavad Pärnu imelised pargid, romantilised tänavad ja rand, kus saab vahepausidel mõnusalt jalutada.

Paketi hind on 999 eurot.

Selle hooaja võimalikud kuupäevad on siin:

14-15.november 2020 BRONEERITUD

23-24.jaanuar 2021

13-14.veebruar 2021

01.-02.mai 2021

Kui tunned huvi, siis lisainfo küsimiseks ja aja broneerimiseks kirjuta palun mulle urme@urmeraadik.ee

Ootame teid põnevuse ja rõõmuga!

Urme & Taavi