1. Sa armastad oma kaasat ja lapsi ning soovid, et teie suhted läheksid aastatega aina paremaks.
2. Sa soovid teada, miks tekivad suhetes konflikid ja kuidas oleks võimalik need pöörata suhet tugevdavateks kogemusteks.
3. Sa soovid teada, miks oled alateadlikult valinud just sellise partneri ja mida ta on sulle õpetama tulnud.
4. Sa soovid mõista, miks mõned olukorrad on sinu partneri jaoks ärritavad, aga sinu jaoks mitte ja miks mõned asjad, mis on sinu jaoks olulised, pole talle nii tähtsad.
5. Sa soovid mõista, miks su partner vahest teeb või ütleb asju, mis sinu jaoks ei tundu loogilised, vajalikud, abistavad.
6. Sa soovid veeta kvaliteetselt ja kasulikult 2,5 päeva koos oma kõige lähedasema inimesega ning pühenduda vaid endile ja oma suhtele, ilma igapäevaste rutiinsete kohustusteta.
7. Sa soovid õppida maailma kõige olulisemat oskust – täieliku kohaloluga kuulamist ja mõistmist, mille tulemusena tekib suhtesse rohkem lähedust, usaldust, koostööd ning sügav tänu ja armastuse tunne.
8. Sa soovid astuda teekonnale, mis aastatega aina parandab sinu elukvaliteeti, vaatamata sellele, et vanust tuleb samuti aina juurde.
9. Sa soovid oma lastele nende täiskasvanu ellu anda kaasa teadmised ja oskused kuidas luua ja hoida turvalisi ja kvaliteetseid suhteid.
10. Sa ei jaksa enam loota, et asjad lähevad ise paremaks. Soovid haarata härjal sarvist ja tegutsema hakata 🙂
11. Sa oled uudishimulik ja soovid teada, miks enamus kursusel osalenutest arvab, et see kursus peaks olema kõigile kohustuslik, sest see muudab oluliselt senist arusaamist.

Rohkem infot www.urmeraadik.ee või www.sillejogeva.com

/Sille Jõgeva/

Jaga seda artiklit teistega