Kursus ettevõtetele ja organisatsioonidele:

“Rikkuse valem = toimivad lähisuhted”  

Suhteid saab alati muuta! Suhted võimaldavad meil vaadata peeglisse ning näha oma isiksuse arengukohti. Kogeme suhetes seda, mida me ise loome. Omandades teadmised ja oskused saame võtta vastutuse oma elukvaliteedi eest, mis annab meile uskumatu jõu ja väe.

Tagasiside kursusel osalenutelt:

“Väga praktiline ja avardav kursus. Ka kõige keerulisemad asjad tunduvad tehtavad ja võimalikud, sest siin jagatakse väga häid näpunäiteid ja läbiviijad on täielikud professionaalid ning väga meeldivad inimesed. Aitäh teile!” 

***

“Toredad elust enesest näited ja väga huvitav ning loogiline teooria.”

***

“Väga huvitav ja publikut kaasav kursus, mitmekülgsed ideede presenteerimised ei lasknud tähelepanul hajuda. Pani rohkem mõtlema igapäevastele suhetele ja nende kvaliteedile.” 

***

“Soovitan kasutada osana ettevõtte personalikoolitusest.” 

***

“Muutused algavad iseendast. Vahel on vaja abi, toetust, julgustust peeglisse vaatamiseks, uuele teele asumiseks. Siit koolituselt võid avatud südamega tulles saada just selle vajaliku tõuke.”

Miks me seda teeme?

Meie endi isiklik kogemus ja mitmed uuringud, sh. Harvardi Ülikooli uuring (vaata SIIN), kinnitavad, et toimivad lähisuhted on eduka ja õnneliku elu aluseks.

Inimesed, kellel on kvaliteetsed lähisuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem. 

Paraku ei õpetata meile, kuidas luua toimivaid suhteid. Pigem eksisteerib uskumus, et “õige suhe” peaks iseenesest toimima ja suhetest rääkimine on tabu. 

Meil on tahe ja julgus neile teemadele ausalt ning avatult otsa vaadata, sest soovime luua tervemat ja teineteist toetavamat ühiskonda.

Mida me teeme?

1 päevasel kursusel (6 tundi) arutleme ja peatume järgmistel teemadel:

  • kuidas suhted mõjutavad meie elu erinevaid valdkondi, sh tööalast edukust; 
  • miks me tõmbume suhetes just teatud omadustega inimeste poole;
  • miks on suhetes konfliktid paratamatud;
  • kuidas me sageli, andes endast parima, teeme olukorra veelgi hullemaks;
  • kuidas tekivad mittetoimivad käitumis-mustrid ning kuidas neid muuta;  
  • kuidas kuulata päriselt ja millised on kuulamise viis taset;
  • mida me suhtes olles tegelikult vajame?

Kuidas me teeme?

Oleme praktikud, kellel kahe peale kokku 50+ aastat paarisuhte kogemust, millest  20 aastat  oleme teadlikult praktiseerinud  neidsamu oskusi, millest koolitustel räägime. Jagame teile  avatult ja siiralt nii oma valusaid õppetunde kui ka huvitavaid avastusi ja edukogemusi. Kursusel osalejad saavad  kaasa palju uusi abistavaid teadmisi ja praktilisi oskusi, mida saab kohe kasutusele võtta.

Küsi koolituspakkumist ja lisainfot urme@urmeraadik.ee

Kursust juhendavad Imago kõrgema taseme terapeudid, “Teekond soovitud armastuseni” ja “Põlvkonnad dialoogis” töötubade sertifitseeritud koolitajad

Urme Raadik ja Sille Jõgeva

Kui soovid rohkem infot, siis võid helistada julgesti telefonil 5082796 Urme Raadik või kirjutada urme@urmeraadik.ee

Kui soovite minna veelgi enam süvitsi, siis pakume teile jätkukoolitust – “Konflikt on areng, mis otsib väljapääsu”

Sellel koolitusel on rõhk eelkõige praktikal, sest vaid harjutamine toob reaalseid muutusi. Meie eesmärk on luua teadlik ühendus. Õpime oma mõtteid turvaliselt väljendama ja teineteist kohaloluga kuulama nii, et tänu konfliktidele mõistame toimuvat veelgi paremini ning koostöö muutub efektiivsemaks. 

Ootame Teid lahkesti!

/Urme ja Sille/